מכירה ושירות

מכירות

שינויים מהותיים בהתנהגות הצרכנים בימינו, מאלצת חברות שונות להתאים את עצמן לצרכי הלקוח ולהתמודד עם המורכבות של תהליכי המכירה. מיינד קונקט מומחית בתהליכי מכירה מורכבים הכוללים ניהול הקשר עם הלקוח, טיפול ואופטימיזציה של מחזור חיי הלקוח ומקסום ערוצי השיווק והמכירה. הדאגה הראשונית שלנו הינה שביעות רצון הלקוח תוך נאמנות ומסוגלות לבצע מכירה תואמת צרכי לקוח עם אפקטיביות לטווח הארוך.

קידום מכירות

מיינד קונקט בעלת הידע, הניסיון והכלים לקידום פעילות שיווקית עבור לקוחותיה לצורך הגברת מכר המוצר בעולמות ה TV, מדיה וסלולאר. מטרתנו הינה להמריץ את קהל היעד לרכישת המוצר תוך כדאי פעילות שיווקית ממוקדת עם שימת דגש על חדשנות, מקוריות והתחדשות.

שירות

מיינד קונקט דואגת לאיתור צרכי הלקוח תוך כדאי זיהוי הצרכים שלו ואיתור הפתרון היעיל ביותר עבורו. כל זאת נעשה במקצועיות, אדיבות, הקשבה ואינטראקציה בין אישית. מטרתנו לרכוש את אמון לקוחותינו תוך מתן מענה וזמינות לאורך כל תהליך המכירה ואחריו. לקוח מרוצה = עסק מצליח

כמה מילים עלינו

מיינד קונקט בע"מ נוסדה והוקמה בשנת 2014 ,בראשה בעלי ומייסדי החברה, מר אלעד טורבתי ושניר ישר.

היקף הפעילות של חברה מתפרש על קשת רחבה של תחומים רבים ובין היתר : שיווק ,קידום מכירות, פיתוח מערכות מידע ותוכנה, פתרונות לעסקים ושיווק דיגיטלי.

החברה במעקב מתמיד של צרכי השוק ומתפתחת בהתאם לשינויים הדינמיים במשק, במטרה להיות מובילה, מקצועית וחדשנית בתחומה .

חזון החברה הנו התפתחות והקדמת המתחרים תוך שימת דגש על מתן גוף מקצועי ואיכותי ללקוחותיה המעוניינים להשתלב עמה במגוון דרכי התקשרות.

לחברה יכולות פיתוח והכשרה בתחום השיווק והמכירות תוך מתן בסיס ידע מקצועי למימוש הפוטנציאל המרבי שטמון בכל עסק בצמיחה.

פיתוח מערכות תוכנה

פיתוח מערכות

אפיון, פיתוח וארכיטקטורת המערכת נעשתה במלאכת מחשבת כאשר כל לקוח יוכל עפ"י דרישותיו לקבל מערכת אשר מותאמת לצרכיו הפרטניים ולאופיו ,כמו כן המערכת הותאמה לכלל השפות בעולם לאפשר שיווק בינלאומי ברחבי העולם

Call Center

מערכת ה-call center שלנו מאפשרת גמישות מירבית לעסק שלך. המערכת נבנתה כך שאתה תוכל לשלוט בשיחה, בכל רמה שתבחר, ולשלב אותה לתוך תיקיית הלקוח שלך במערכת ה-CRM. המערכת שלנו דינאמית, וניתן להתאים אותה לצרכי העסק שלך באופן מושלם

CRM

מערכת ה-CRM שפיתחנו משתלבת באופן מושלם עם מערכת ה-call center ונותנת מענה לכל הצרכים של העסק שלך. נהל את לקוחותיך, התקשר אליהם, שלח להם מסמכים – מכל מקום שבו תהיה והכל דרך ממשק פשוט. אנחנו נתאים את המערכת שלנו לדרישותייך כמו כפפה ליד..

מחשוב בענן

RDS

שירותי שולחן עבודה מרוחקים (Remote Desktop Services) מספקים פונקציונליות דומה למשתמשי מסוף, אירוח מרכזי או מיינ-פריים בסביבה שבה מסופים רבים מתחברים למחשב מארח אחד. כל מסוף מספק מעין צינור לקלט ופלט בין המשתמש והמחשב המארח. משתמש יכול להיכנס למסוף ולהפעיל יישומים במחשב המארח, לשמור ולפתוח קבצים, לגשת לבסיסי נתונים, לקבל גישה למשאבי רשת וכיוצא בזה. כל משתמש בגישה מרחוק נחשב למסוף עצמאי עם מערכת ההפעלה של המארח המנהל קונפליקטים בין משתמשים מרובים המתחרים על משאבים משותפים. עבודה עם RDS נועד לחסוך בעליות החומרה והתוכנה עבור מחשבי משתמשים בכך שהמחשב מוחלף במסוף והתוכנות נרכשות ומופעלות במרוכז על השרת המארח.

שותפים עסקיים

מימון לעסקים

גיוס משקיעים

חברת מיינד קונקט מסייעת לחברות פרטיות וחברות סטארט אפ להיחשף בפני משקיעים פוטנציאליים ולהגיע למשקיעים מתאימים לצורך גיוסי הון, אנו נאתר את המשקיעים הפוטנציאליים ונקיים את הקשר עם החברה על בסיס היכרות שוטפת הן עם שוק ההון והן עם משקיעים פרטיים.

שיקום עסקים

חברת מיינד קונקט מתמחה בבניית תוכנית שיקום של עסקים קטנים ובינוניים אשר רוצים לחלץ עצמם מהמערבולת של בעיית ההתנהלות שהעסק נקלע אליו. בליווי אנשי מקצוע: "רואי חשבון, עו"ד, יועצי מס ואנליסטים"

פתרונות אשראי

חברת מיינד קונקט עוזרת בגיוס הלוואות מהקרן בערבות המדינה על ידי ניתוח העסק, הכנת תוכנית עסקית וטיפול בהליך הבירוקרטי אל מול נציגי הבנק

שיווק דיגיטלי

שיווק ממומן בגוגל - יוטיוב

היום כל בעל עסק חייב להיות בגוגל – אם אתה לא שם את הלא קיים
נתונים מראים שלקוחות מבצעים עשרות אלפי חיפושים בגוגל מידי יום!
ולכן זה כל כך חשוב שהעסק שלך יופיע שם כזה קורה- וכך תוכלו להגדיל את החשיפה לעסק שלכם ואת כמות הלקוחות שלכם.
בעזרת גוגל תוכלו לפרסם את העסק שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל, בבאנרים ברחבי הרשת (GDN) ואף בפרסומות ביוטיוב! 

שיווק ממומן בפייסבוק

קהל היעד שלכם מבלה בפייסבוק כל הזמן!
אנחנו נדאג להעצים את העסק שלכם בפייסבוק וניצור עבורכם מיתוג אחיד שיהפוך לקוח ללקוח משלם
בעזרת תוכן מוכר, פרסום חוזר ללקוחות איכותיים ועוד!
בואו להיות חלק ממהפכת הדיגיטל היום ולהגדיל את המכירות בעסק שלכם

ניהול עמודים עיסקיים בפייסבוק

עמוד עסקי הוא נכס דיגיטלי עבור העסק שבעזרתו ניתן לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות שלכם וכך לחזק את המודעות שלהם למותג שלכם,
בעמוד העיסקי אנחנו בונים תוכנית תוכן מסודרת ומאושרת על ידכם וכך מנהלים באופן תדיר את התוכן שעולה לעמוד.
מותג עם עמוד עיסקי חזק יביא לקוחות איכותיים בסופו של דבר

דרושים

לצוות MindConnect דרושים אנשים שאפתנים, כריזמטיים, עם רצון לשנות את העולם ולא יודעים איפה להתחיל

צור קשר

מיינד קונקט - MindConnect
כתובת: משה לוי 11 (בית umi) , ראשון לציון.
טלפון: 077-2900000
פקס: 077-2900099
איימיל: office@mindc.co.il